Nezmeškajte akcie a zľavy. Stačí zadať Váš email

Ak si chcete zvýšiť zľavu, zaregistrujte sa a využite náš vernostný program. 

 

  1. Úvod
  2. O nás
  3. Čo robíme
Čo robíme?

 

Dezinfekcia, hygiena a ochranné pracovné pomôcky

     Od počiatku nášho pôsobenia na trhu s dovolenkami sme precestovali množstvo hotelov, od najlacnejších až po najluxusnejšie. Pri porovnávaní nikdy neuniklo nášmu pozornému oku vybavenie kúpeľní a WC. Veď ako sa hovorí, podľa záchoda spoznáš kultúru národa. A aj preto sme sa časom rozhodli vstúpiť na trh s hygienou, dezinfekciou a čistiacimi prostriedkami.

Výberu dodávateľov a štúdiu produktov sme venovali množstvo času. Starostlivo posudzujeme každý tovar, ktorý zaradíme do predaja. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete výrobok, s ktorým budete spokojní.

V prípade, že sa v našej ponuke nenachádza tovar ktorý hľadáte, neváhajte nás kontaktovať a my produkt vyhľadáme a po zvážení zaradíme do našej ponuky.

Pokiaľ ste výrobca, alebo distribútor, môžete nás taktiež kontaktovať. Vašu ponuku rovnako starostlivo zvážime a v prípade, že nás zaujme, radi ju zaradíme do ponuky.

 

Sprostredkovanie dovoleniek

     Už od roku 2005 sprostredkúvame predaj dovoleniek. Okrem dvoch pobočiek ( Levice a Senica ), zabezpečujeme dovolenkový servis aj online. Na stránke www.acko-dovolenka.sk nájdete ponuku od viac ako 190 cestovných kancelárií zo Slovenska, Čiech a Nemecka.

 

Účtovná kancelária

     Naši odborníci pre Vás spracujú účtovníctvo, výkazy, mzdy, alebo poradia, ako získať dotáciu pri zamestnávaní ZTP, absolventov a podobne. Zabezpečujeme v zmysle zákonníka práce a zákona o BOZP vypracovanie dokumentácie a školenie zamestnancov.

V prípade záujmu o ekonomické služby kontaktujte vedúcu sekcie.

Ing. Jana Virágová  +421 903 25 99 25.

 

 

Nezmeškajte akcie a zľavy. Stačí zadať Váš email
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame maximálne raz za 7 dní.

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.