Nezmeškajte akcie a zľavy. Stačí zadať Váš email

Ak si chcete zvýšiť zľavu, zaregistrujte sa a využite náš vernostný program. 

 

  1. Úvod
  2. Poradňa
  3. Prečo vybrať dávkovač mydla
Prečo vybrať dávkovač mydla

Ako pomáha bezdotykový dávkovač mydla pred šírením vírusov?

     Dodržiavanie dôslednej hygieny na pracoviskách je dnes potrebnejšie, ako kedykoľvek predtým. Samozrejmosťou je častejšie umývanie rúk, pravidelná dezinfekcia, či menej časté zdržiavanie sa v spoločných priestoroch.

Tekuté mydlo s pumpičkouNástrahou sú však aj rôzne predmety, ktoré denne použije niekoľko zamestnancov. Napadlo Vám, že jednou z nich môže byť napríklad aj obyčajná pumpička tekutého mydla? Dotýkame sa jej pred použitím samotného mydla, a to môže byť v spoločnom priestore skutočný problém.

Tento spôsob dávkovania mydla odporúčame len pri umyvárňach s veľmi malým pohybom ľudí, ideálne pre jednu osobu. Na pracoviskách s pohybom zamestnancov, prípadne aj návštev bude lepšie použiť dávkovače mydla, alebo mydlovej peny pracujúce bez dotyku vďaka zabudovanému senzoru.

Bezdotykové dávkovače mydla

Bezdotykové dávkovače mydla so senzorom

     Mimoriadne obľúbené a praktické sú bezdotykové dávkovače mydla, vďaka ktorým môžete úspešne eliminovať stretnutie s baktériou alebo vírusom.

Dávkovače fungujú na senzor, vďaka ktorému stačí jednoducho priložiť ruku a vychutnať si komfortné dávkovanie mydlovej peny!

Dnes sú už dostupné za výhodnú cenu aj pre menšie firmy, alebo domácnosti a nie je potrebné míňať stovky eur.

Znížte riziko prenosu vírusov na pracovisku, alebo v domácnosti a doplňte si do vašej kúpeľni elegantný Bezdotykový dávkovač mydla, alebo mydlovej peny.

 

Vyberajte z našej ponuky:

Bezdotykové dávkovače mydla, alebo mydlovej peny

 

Nezmeškajte akcie a zľavy. Stačí zadať Váš email
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame maximálne raz za 7 dní.

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.